Ingiant DHS034-1-10A täisvõlli libisemisrõngas kaugjuhtimisega sõidukitele
Lühike kirjeldus:
Toote üksikasjad
Tootesildid
Spetsifikatsioon
DHS034-1-10A
Peamised parameetrid
Kontuuride arv 1 Töötemperatuur „-40 ℃ ~ +65 ℃”
Nimivool 10A Tööniiskus <70%
Nimipinge 0–240 V vahelduvvool/alalisvool Kaitsetase IP51
Isolatsioonitakistus ≥500MΩ @500VDC Korpuse materjal Roostevaba teras
Isolatsiooni tugevus 500 V vahelduvvool 50 Hz juures, 60 sekundit, 2 mA Elektrilise kontakti materjal Väärismetall
Dünaamilise takistuse varieerumine <10MΩ Pliijuhtme spetsifikatsioon 5A vooluringi kohta AF-0.35mm^2 puhul, ülejäänud AF-0.15mm^2 puhul
Pöörlemiskiirus 0~300 p/min Pliijuhtme pikkus 200 mm + 15 mm
Toote kontuurjoonis
tootekirjeldus1
Taotlus esitatud
tootekirjeldus2
tootekirjeldus3
tootekirjeldus4
Meie eelis
Tehase stseen
tootekirjeldus5
tootekirjeldus6
tootekirjeldus7Spetsifikatsioon
DHS034-1-10A
Peamised parameetrid
Nimivool 10A Tööniiskus <70%
Nimipinge 0–240 VAC/VDC Kaitsetase IP51
Isolatsioonitugevus 500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektrikontakti materjal Väärismetall
Dünaamilise takistuse kõikumine <10MΩ Juhtme spetsifikatsioon 5A vooluahela kohta AF-0,35mm^2 korral, ülejäänud AF-0,15mm^2 korral
Pöörlemiskiirus 0~300 p/min Juhtme pikkus 200 mm + 15 mm