Ingiant DHK350-3-15A läbiva avaga libisemisrõngas tööstusmasinatele
Spetsifikatsioon
| DHK350-3-15A | |||
| Peamised parameetrid | |||
| Kontuuride arv | 3 | Töötemperatuur | „-40 ℃ ~ +65 ℃” |
| Nimivool | 15A, saab kohandada | Tööniiskus | <70% |
| Nimipinge | 0–240 V vahelduvvool/alalisvool | Kaitsetase | IP54 |
| Isolatsioonitakistus | ≥1000MΩ @500VDC | Korpuse materjal | Alumiiniumsulam |
| Isolatsiooni tugevus | 1500 V vahelduvvool 50 Hz juures, 60 sekundit, 2 mA | Elektrilise kontakti materjal | Väärismetall |
| Dünaamilise takistuse varieerumine | <10MΩ | Pliijuhtme spetsifikatsioon | Värviline teflonisolatsiooniga ja tinatatud painduv keerutatud traat |
| Pöörlemiskiirus | 0~600 p/min | Pliijuhtme pikkus | 500 mm + 20 mm |
Standardse toote kontuurjoonis
Taotlus esitatud
• Näituse-/väljapanekuseadmed
• Pakkimis-/kiletamismasinad
• Pooljuhtide käsitsemissüsteemid
• Tööstusmasinad
• pöördlauad
• Protsessi juhtimise seadmed
• Rasketehnika tornid või kaablirullid
• Avariivalgustus, robotiseeritud kaubaaluste masinad, lisavarustus
• Meditsiiniseadmed | pöördandurid, avariivalgustus, robootika
• Miniatuursed kaablirullid
Meie eelis
1. Toote eelis:
· Ainulaadne signaalitöötlusvõime minimaalse elektriahela müraga
· Tihe pakend sobib ka kõige nõudlikumatesse ruumipiirangutesse
· Täielikult ühilduv nii analoog- kui ka TTL-juhtimissignaalidega
· Täppiskuullaagrid pika eluea tagamiseks
· Saadaval on suletud seadmed, IP67 valikuline
· Vastupidav anodeeritud alumiiniumkonstruktsioon
· Saadaval Ethernetiga
· Kiire kohaletoimetamine
Tehase stseen
Spetsifikatsioon
DHK350-3-15A
Peamised parameetrid
Nimipinge 0–240 VAC/VDC Kaitsetase IP54
Isolatsioonitugevus 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektrikontakti materjal Väärismetall
Dünaamilise takistuse muutus <10MΩ Juhtme spetsifikatsioon Värviline teflonisolatsiooniga ja tinatatud painduv keerutatud traat
Pöörlemiskiirus 0~600 p/min Juhtme pikkus 500 mm + 20 mm