Ingiant läbiva augu libisemisrõngas DHK012-12-10A plaadimängijale
Lühike kirjeldus:
Toote üksikasjad
Tootesildid
Spetsifikatsioon
DHK012-12-10A
Peamised parameetrid
Kontuuride arv 12 kanalit Töötemperatuur „-40 ℃ ~ +65 ℃”
Nimivool 10A Tööniiskus <70%
Nimipinge 0–240 V vahelduvvool/alalisvool Kaitsetase IP54
Isolatsioonitakistus ≥1000MΩ @500VDC Korpuse materjal Alumiiniumsulam
Isolatsiooni tugevus 1500 V vahelduvvool 50 Hz juures, 60 sekundit, 2 mA Elektrilise kontakti materjal Väärismetall
Dünaamilise takistuse varieerumine <10MΩ Pliijuhtme spetsifikatsioon Värviline teflonisolatsiooniga ja tinatatud painduv keerutatud traat
Pöörlemiskiirus 0~600 p/min Pliijuhtme pikkus 500 mm + 20 mm
Standardse toote kontuurjoonis
tootekirjeldus1
Taotlus esitatud
tootekirjeldus2
tootekirjeldus3
tootekirjeldus4
Meie eelis
Tehase stseen
tootekirjeldus5
tootekirjeldus6
tootekirjeldus7Spetsifikatsioon
DHK012-12-10A
Peamised parameetrid
Nimivool 10A Tööniiskus <70%
Nimipinge 0–240 VAC/VDC Kaitsetase IP54
Isolatsioonitugevus 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektrikontakti materjal Väärismetall
Dünaamilise takistuse muutus <10MΩ Juhtme spetsifikatsioon Värviline teflonisolatsiooniga ja tinatatud painduv keerutatud traat
Pöörlemiskiirus 0~600 p/min Juhtme pikkus 500 mm + 20 mm