DHS012-18 mikroääriku libisemisrõngas
Lühike kirjeldus:
  1. DHS012 seeria on täisvõlli libisemisrõngas, mille välisläbimõõt on 12 mm ja äärik.
Toote üksikasjad
Tootesildid
DHS012-18 mikroääriku libisemisrõnga kirjeldus
Ingiant DHS012 seeria välisläbimõõt 12 mm, see koosneb 1-48 kanaliga integreeritud täppisjuhtivast libisemisrõngast, toetab signaali ja võimsuse segaülekannet, saab kohandada vooluahelate arvu ja voolupinget vastavalt standardmudelitele.
Tüüpilised rakendused
Toote nime kirjeldus
DHS012-18-2A
  1. (1) Toote tüüp: DH – elektriline libisemisrõngas
  2. (2) Paigaldusmeetod: S – täisvõlli libisemisrõngas
  3. (3) Täisvõlli libisemisrõnga välisläbimõõt: 12-12 mm
  4. (4) Vooluringide koguarv: 18–18 vooluringi
  5. (5) Nimivoolu ei märgita, kui see läbib vooluahelate puhul teistsugust nimivoolu.
DHS012-18 mikroääriku libisemisrõnga 2D standardjoonis
DHS012-6-1A
DHS012-18 mikroääriku libisemisrõnga tehnilised parameetrid
Tooteklasside tabel
Toote klass Töökiirus Tööelu
Üldine 0~200 p/min 10 miljonit pööret
Tööstuslik 300–1000 p/min 30 miljonit pööret
Tehnilised parameetrid
Elektrotehnika Mehaaniline tehniline
Parameetrid Väärtus Parameetrid Väärtus
Rõngaste arv 18 rõngast või kohandatud Töötemperatuur -20 ℃~+70 ℃
Nimivool 2A Tööniiskus <70%
Nimipinge 0–240 V vahelduvvool/alalisvool Kaitsetase IP51
Isolatsioonitakistus ≥250ΜΩ@500VDC Kestmaterjal Roostevaba teras
Isolatsiooni tugevus 220 V vahelduvvool 50 Hz juures, 60 sekundit, 2 mA Elektrilise kontakti materjal Väärismetallid
Dünaamilise takistuse muutuse väärtus <10mΩ Plii spetsifikatsioon 5A vooluahela kohta AF-0,35 mm² juures,
ülejäänud AF-0,15 mm²
Töökiirus 0–100 p/min Plii pikkus 500 mm + 20 mm
DHS012-18 mikroääriku libisemisrõnga juhtme spetsifikatsiooni tabel
Traadi spetsifikatsiooni tabel
Nimivool Traadi suurus
(AWG)
Juhi suurus
(mm²)
Juhtme värv Traadi läbimõõt
≤2A AWG26# 0,15 Punane, kollane, must, sinine, roheline, valge,
pruun, hall, oranž, lilla, hele, punane, läbipaistev
Φ1
3A AWG24# 0,2 Punane, kollane, must, sinine, roheline, valge, pruun, hall, oranž, lilla, hele, punane, läbipaistev, sinine valge, valge punane Φ1.3
5A AWG22# 0,35 Punane, kollane, must, sinine, roheline, valge, pruun, hall, oranž, lilla, hele, punane, läbipaistev, sinine valge, valge punane Φ1.3
6A AWG20# 0,5 Punane, kollane Φ1.4
8A AWG18# 0,75 Punane, kollane, must, pruun, roheline, valge, sinine, hall, oranž, lilla Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Punane, kollane, must, pruun, roheline, valge Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Punane, kollane, must, pruun, roheline, valge Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Punane, kollane, must, pruun, roheline, valge Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Punane, kollane, must, sinine Φ3.2
30A AWG10# 6.00 Punane Φ4.2
> 30A Kasutage paralleelselt mitut AWG12# või mitut AWG10# juhet
Pliijuhtme pikkuse kirjeldus:
1,500 + 20 mm (üldnõue: mõõtke traadi pikkust libisemisrõnga sisemise ja välimise rõnga traadi väljalaskeava otsapinnalt).
2.Pikkus vastavalt kliendi soovile: L <1000 mm, standardne="" pikkus="">
L > 1000 mm, standardne L + 50 mm
L > 5000 mm, standardne L + 100 mm